Co u nas słychać

Zimowe szaleństwo z AVM

W niektórych regionach Polski już rozpoczęły się ferie zimowe, a w pozostałych na dwa tygodnie zimowego odpoczynku przyjdzie jeszcze chwilę poczekać. Jednak zimowe szaleństwo udziela się nie tylko rodzicom i ich pociechom. Jest to czas, kiedy wiele osób wyjeżdża celem zaznania zimowej rekreacji lub o takim wyjeździe marzy. To zatem znakomity moment na organizację zimowego wypadu czy imprezy dla swoich pracowników lub klientów. Agencja Promocji AVM przygotuje odpowiedni scenariusz zabaw dla każdej z tych grup. Sprawdźcie, co proponujemy!


Otwarcie stoku? Tylko z AVM!
Agencja Promocji AVM organizuje również otwarcia stoków, snowparków czy innych zimowych atrakcji. Wszak huczna, często kilkudniowa zabawa, to najlepszy sposób nie tylko na uczczenie otwarcia obiektu, ale także znakomita rozrywka, która z powodzeniem przyciągnie rzesze klientów. Dzięki temu obiekt zdobędzie popularność i będzie się kojarzyć z fantastyczną zabawą. AVM zadba o to, aby wszystkim udzieliła się atmosfera zimowego szaleństwa!

 

Zostaw to nam!
Jako specjaliści organizujemy między innymi różnego typu imprezy zimowe. To jednak nie wszystko! Nasza agencja z chęcią promuje także firmy swoich Klientów. Stąd też z powodzeniem możemy przygotować szampańską zimową zabawę pod szyldem naszego Klienta. Dzięki temu Klient nie tylko skorzysta z możliwości promowania swojej marki, ale też oszczędzi czas (nie będzie musiał się przejmować sprawami organizacyjnymi i merytorycznymi).


Jak to działa?
Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb i wizji Klienta. Agencja AVM z powodzeniem organizuje imprezy zimowe na stokach, ale też w innych, wybranych przez Zlecającego miejscach. Podczas imprez plenerowych sprawdzą się różnego typu atrakcje ruchowe, które odpowiednio rozgrzeją wszystkich uczestników zabawy. Najczęściej są to zawody sportowe, speed-ball itp. aktywności. W zależności od tego, w jakim miejscu organizowana jest impreza, Klient może wybrać różne warianty gastronomiczne, np. organizację ogniska lub catering. Poza wymienionymi tu elementami zabawy, Klient ma do wyboru wiele atrakcji dostępnych w naszej ofercie.

 

Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub indywidualne pomysły, które chcieliby zrealizować z pomocą naszych doświadczonych specjalistów, zapraszamy do kontaktu z Agencją Promocji AVM. Gwarantujemy współpracę z profesjonalistami na najwyższym poziomie!
 

 

Wejście do strefy VIP

Chcesz uzyskać dostęp do strefy VIP?

Wypełnij formularz poniżej.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.