Co u nas słychać

Wakacje jako czas integracji pracowników w firmach

Coraz więcej pracodawców jest w pełni świadomych, jakie znaczenie mają działania integrujące pracowników. Wszak bardzo wiele badań naukowych dowiodło, że integracja pracowników w firmach przynosi zyski przedsiębiorcy. Wakacje to szczególny moment sprzyjający integracji środowiska pracowniczego. Aby jednak osiągnąć zadowalający efekt, potrzebna jest niezawodna organizacja, którą oferuje Państwu Agencja Promocji AVM.

Integracja od dawna nie jest już synonimem tylko suto zakrapianej imprezy w wąskim gronie. Jak wiadomo, podstawą nowoczesnej organizacji jest zespół, który – dobrze zintegrowany – przynosi olbrzymie korzyści przedsiębiorstwu. Właśnie dlatego, jeśli w ramach integracji poszukujesz zabawy połączonej z edukacją, dobrze trafiłeś. AVM to sprawdzona, działająca od wielu lat na rynku firma, która wie, że okres letni to znakomity moment na tego typu działania. Pracownicy w piękną, słoneczną pogodę chętnie wyjeżdżają na imprezy integracyjne, podczas których należy zapewnić im połączoną z edukacją rozrywkę na wysokim poziomie. Mogą to być zarówno mocno wspomagające umiejętności organizacyjne i motywację turnieje sportowe, jak i imprezy z adrenaliną (w tym m.in. wspinaczka, quady, eksploracja jaskiń, paintball, mosty linowe itd.). Wakacyjna impreza integracyjna dla firmy może być także imprezą tematyczną. Możliwości jest doprawdy wiele, zaś efekty mówią same za siebie: zintegrowana, odstresowana i zmotywowana do pracy kadra to – dla każdego przedsiębiorcy – wymarzony efekt tej inwestycji.

Oryginalna wakacyjna integracja dla firm

Obecnie klienci pragną niebanalnej integracji dla swoich pracowników. Oczekiwania zamawiających odnośnie do realizacji imprezy czy wyjazdu integracyjnego są coraz bardziej wymagające. W związku z tym Agencja Promocji AVM – chcąc sprostać oczekiwaniom swoich klientów – ma niezwykle bogatą ofertę. Organizujemy imprezy na najwyższym poziomie, a nasze głowy są pełne oryginalnych pomysłów zapewniających integrację na kilku poziomach: grupowym, indywidualnym i organizacyjnym. Zatem, jak widać, wakacyjna integracja z AVM przynosi wiele korzyści jednocześnie!

Wejście do strefy VIP

Chcesz uzyskać dostęp do strefy VIP?

Wypełnij formularz poniżej.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.