Spektakle


OPERA / OPERETKA / MUSICAL

 

WESOŁA WDÓWKA I NIE TYLKO

Zabawne sytuacje pomiędzy dwojgiem służących oraz ich namiętność i przekorna miłość do siebie, stają się doskonałą historią, na tle której rozbrzmiewają najpiękniejsze melodie z operetek tj: "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza", "Hrabina Marica" i wielu innych. Pośród nich zobaczymy porywającego choreografią straussowskiego walca, polkę oraz offenbachowskiego kankana.

Uteatralnione widowisko, swój radosny, wesoły i miłosny charakter, zawdzięcza wyśmienitej grze aktorów, śpiewaków i tancerzy sceny muzycznej. To świetna zabawa z dużą ilością muzyki, tańca i humoru. 

 

BAL KARNAWAŁOWY

Widowisko to, to nie tylko esencja muzyki, tańca i dowcipu charakterystycznego dla gatunku barwnej sceny muzycznej, ale również pokaz najsłynniejszych karnawałowych tańców... 

Na karnawałowym balu, na którym rozgrywa się akcja widowiska, panowie zachodzą w głowę jak uwieść wybranki swojego serca, panie natomiast stroją się w maski, peleryny, wieczorowe kreacje, robią wszystko, aby wywrzeć na panach jak najlepsze wrażenie owego wieczoru i nocy. Bal od początku staje się polem wyrafinowanej gry między pięknymi kobietami, a przystojnymi mężczyznami, wśród których znajduje się sam Elvis Presley.

Dopełnieniem niezwykłych umiejętności wokalnych, tanecznych i aktorskich są piękne, karnawałowe kostiumy, zmieniające się kolory i barwy na scenie, odpowiednio dobrana aranżacja muzyki i świateł.

Wszystko to sprawia, że widowisko doskonale nadaje się na radosny czas karnawału, jak i również na każdy inny czas wydarzeń kulturalnych całego roku.

 

SPOTKANIE Z OPERETKĄ

Radość, wolność, brak trosk i wszelakich obowiązków, pełnia zdrowia i witalności, a przy tym konto pełne dostępnych środków, jednym słowem sielanka i zabawa.

Któż z nas chociaż przez chwile nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji i to w dodatku wraz ze swoim współmałżonkiem? Taką właśnie możliwość dają nam podczas tajemniczego spotkania z Operetką, gospodarze. Roztoczą oni w bardzo obrazowy, przepełniony ogromem wyszukanego dowcipu i smaku sposób, niebywałe sytuacje z życia wzięte i nieobce niejednemu z nas.

Widzowie goszczący w ich pałacu, mają możliwość razem z gospodarzami nie tylko śpiewać, tańczyć ale również wymieniać poglądy na temat delikatniej sfery kontaktów damsko-męskich. To główny i naczelny temat, w trakcie którego rozbrzmiewają najpiękniejsze melodie z operetek tj. m.in. "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza", "Hrabina Mariza", ale także z klasycznego musicalu My Fair Lady.

Lekkość libretta, łatwość nawiązywania kontaktu z widzem, humor, dowcip, a przy tym szyk i elegancja, to jedne z wielu atutów tej operetkowej farsy.

Zapraszamy do zapoznania się z perypetiami i zabawnymi historiami gospodarzy podczas taneczno- muzycznego operetkowego spotkania. 

 

MUSICAL

 

Broadway

Historia ludzi wyrzuconych na bruk, historia każdego komu nie są obce kłopoty i zmagania z szarą, brutalną rzeczywistością, rządzącą światem.

To interpretacja najlepszych przebojów Weebera, czy Kandera, takich jak np. Wellkommen, Maeyby some times, Modlitwa Tewiego Mleczarza, New York, wiele innych, ukazująca całą prawdę o historiach zwykłych ludzi.

Główni bohaterowie widowiska żyją gdzieś pod śmietnikiem w parku, są typowymi postaciami z marginesu społecznego. To para przyjaciół – Klemens i Pola, którym co rano przyświeca nowa nadzieja na lepsze jutro.

Pola to powierzchownie twarda kobieta, która w gruncie rzeczy okazuje się wrażliwą i delikatną istotą. Jej przyjaciel Klemens, to wesołek, nie zawsze dbający o swoje położenie. Jednak nieprzewidywalne zwroty losu, przynoszą w efekcie zmianę statusu społecznego, spełnienie marzeń, pragnień i ich oczekiwań.

Żywiołowa choreografia, piosenki z tekstem, barwna inscenizacja to jeden z nielicznych atutów widowiska na czterech śpiewających i tańczących aktorów, w którym nie brakuje humoru, łez, dobrego słowa i muzyki. 

 

W SERCU MUSICALU

Widowisko taneczno – aktorsko – muzyczne, gdzie na przemian z musicalowymi melodiami, rozgrywa się wartka akcja sceniczna.

Dzięki różnorodnej interakcji z publicznością, artyści przenoszą widza w centrum wydarzeń odgrywanego spektaklu. Staje się on uczestnikiem przedstawienia, rozgrywanego podczas castingu w filmowym atelier. Czynny udział widza w spektaklu sprawia iż bawi się on na równi z wykonawcami. Ci ostatni równorzędnie z wcielaniem się w postaci musicalowych bohaterów, ujawniają swój kunszt taneczny, w precyzyjnie dobranej choreografii.

W spektaklu usłyszymy między innymi: znane wszystkim All that jazz (Chicago), westchnienie New York, New York (New York, New York), brzęk monet Money, Money (Cabaret) czy groźneCzekaj no! Higinszczaku (My Fair Lady). Ponadto zwierzenia seksownej Roxy Hart (Chicago), Modlitwę Tewie'go Mleczarza (Skrzypek na dachu), Memorykotki Grizabelii (Cats) i wiele innych.

W SERCU MUSICALU, panie roztoczą swój nadzwyczajny urok, grację i powab, a panowie pokażą co to prawdziwy szyk, elegancja i męstwo. Ten spektakl, to doskonała sceniczna podróż, ułatwiająca ucieczkę od dnia codziennego. Przeznaczona jest dla tych wszystkich, którzy cenią sobie dobrą, relaksującą, przepełnioną życiowymi prawdami muzykę oraz czerpią radość z przedstawianego nowatorstwa i ekspresji tanecznej. Natomiast aktorstwo oraz sceniczny profesjonalizm w każdym calu, jest dla nich tylko dopełnieniem wszystkich walorów oglądanego artystycznego przedsięwzięcia.

 

TEATR

Miłość Dworska

Propozycja na wieczorne imprezy plenerowe!  Niezwykłe widowisko z użyciem ognia, szczudeł, dynamicznej muzyki

i pięknych plastycznie obrazów opowiadających o miłości Jego i Jej - bliżej nieokreślonych postaci żyjących w średniowieczu, wywodzących się z wyższych warstw społecznych.

 

Fejs Bóg

 

• Spektakl „Fejs Bóg” to próba analizy fenomenu największego portalu społecznościowego na świecie. Głównym pomysłem na sztukę jest uczłowieczenie Facebooka, który w postaci aktora Daniela Wielby wciąga w swój świat bohaterkę graną przez Magdalenę Engelmajer. 

 

Dolne Partie – musical intymny

 

Pełna ciepła i humoru opowieść o tym, co istotne dla każdej kobiety. Musicalowa forma sztuki sprawia, że poruszane przez aktorki tematy tabu stają się bardziej dostępne, Cztery młode, roztańczone i rozśpiewane aktorki rozbawią widownię do łez, tworząc przyjazną atmosferę spotkania, na którym każdy z widzów będzie czuł się wyjątkowo.

powrót

Wejście do strefy VIP

Chcesz uzyskać dostęp do strefy VIP?

Wypełnij formularz poniżej.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.