Speed Ball


Co to jest Speed-Ball?         Cena zestawu: 480 zł brutto
 

Speed Ball to gra polegająca na takim uderzaniu piłki, aby nadać jej jak nawiększą rotację wokół stojaka. Cechą charakterystyczną tej gry jest łatwość w opanowaniu zarówno samej gry jak i obowiązujących zasad. Grać można pojedynczo, we dwójkę lub w czwórkę, przy czym w wersji rekreacyjnej niema to aż tak dużego znaczenia. Jednocześnie może grać nawet 5 osób i wszyscy będą się świetnie bawili.
W wersji rekreacyjnej nie ma też znaczenia wiek graczy. Osoba dorosła może grać z małym dzieckiem, jedyny warunek to wystarczająca siła do utrzymania rakiety.

Gdzie można grać?
 

Generalnie wszędzie. Gra jest całoroczna a do treningu, sparingu czy zawodów potrzebna jest w miarę płaska powierzchnia o rozmiarach 4 x 4 m. Można grać na plaży, śniegu, trawie, asfalcie czy bruku oraz wszelkich pomieszczeniach dysponujących przynajmniej powierzchnią 4 x 4 m i wysokością minimum 4 m.

Kto jest odbiorcą?
 

Atrakcyjność tej gry powoduje, że chętnie jest wykorzystywana, jako jedna z opcji aktywnego spędzania czasu, jaką oferują Hotele, Pensjonaty, Gospodarstwa Agroturystyczne, Miejskie i Gminne Ośrodki Sportu i Rekreacji itp. Speed Ball sprawdza się w szkołach podstawowych, ponadpodstawowych i uczelniach wyższych, jako uzupełnienie zajęć z WF. Szybkość w grze i duża przepustowość powodują, że gra chętnie wykorzystywana jest przez agencje eventowe i innych organizatorów imprez integracyjnych czy pikników rodzinnych. Zimą Speed Ball doskonale sprawdza się na stokach narciarskich, jako dodatkowa forma rozgrzewki i zabawy na śniegu.


Zalety!

Speed Ball to gra łatwa w opanowaniu podstaw, ćwicząca refleks oraz ogólną sprawność ruchową do tego jest bardzo bezpieczna. Grać można od 4 roku życia. W przypadku braku przeciwnika można grać samemu. Speed Ball to jedyną grą z wykorzystaniem piłki i rakiet, w której występują konkurencje rozgrywane na czas,  w których zawodnicy zobowiązani są do gry obiema rękami z elementami gry sztafetowej.

Ile to kosztuje?
 

Zestaw składający się z:
Podstawy
Masztu
Rakiet worldspeedball – 2 szt.
Piłeczki PRO – 2 szt.
Cena 360 zł brutto

powrót

Wejście do strefy VIP

Chcesz uzyskać dostęp do strefy VIP?

Wypełnij formularz poniżej.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.