Co u nas słychać

Promocja firmy podczas szusowania na stoku z Agencją Promocji AVM

Zima to wspaniały czas na rekreację i integrację pracowników w firmie. Któż nie miałby ochoty na firmowy wyjazd i zimowe szaleństwo? Jeśli więc zależy Ci na wyjątkowej formie promocji swojej firmy przy jednoczesnym zapewnieniu niezapomnianej zabawy osobom zatrudnionym w Twoim przedsiębiorstwie, sprawdź, co może zaoferować Agencja Promocji AVM!

Jakie korzyści daje organizacja przez firmę imprezy na stoku?

Zimowe imprezy integracyjne, a także zabawy organizowane w zimowym plenerze, to niebywałe atrakcje, które zapadają w pamięci uczestników na długo. Wiedząc o tym, Agencja Promocji AVM realizuje kilkudniowe zabawy dla firm i ich pracowników, ale też dla lokalnych społeczności oraz potencjalnych klientów przedsiębiorstwa. Organizacja przez firmę tego typu imprezy mieści się w działaniach CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu), a także jest znakomitym sposobem na inwestycję w integrację i motywację środowiska pracowniczego. Zimą doskonałym miejscem na organizację tego typu imprez są zaśnieżone stoki, hotele w górach, a także snowparki czy inne wskazane przez Klientów miejsca.

Szusuj na stoku z AVM!

Oczywiście organizacja tego typu imprezy zimowej o charakterze promocyjnym na stoku jest niezwykle czasochłonnym i skomplikowanym przedsięwzięciem. Z tego też powodu zadanie to watro powierzyć Agencji Promocji AVM – specjalistom, którzy dopną każdy szczegół na ostatni guzik!

Co oferujemy podczas imprezy na stoku?

Oferta Agencji Promocji AVM jest bardzo bogata. Jako doświadczona firma posiadamy pełen wachlarz rozrywek, spośród których każdy Zlecający może wybrać sobie te, które znajdą się w scenariuszu jego imprezy. Należą do nich między innymi zawody sportowe, czyli wszelkie elementy imprez związanych z adrenaliną, w tym także speed-ball. Te atrakcje powiązane z ruchem znakomicie rozgrzeją uczestników na stoku. Dodatkowo, w ramach rozgrzania, Agencja Promocji AVM może również zająć się profesjonalnym cateringiem lub organizacją ogniska.

Zapraszamy więc do kontaktu – pomożemy skonstruować indywidualny plan promocji Twojej firmy na stoku!

Wejście do strefy VIP

Chcesz uzyskać dostęp do strefy VIP?

Wypełnij formularz poniżej.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.