Pikniki rodzinne


Organizacja pikników rodzinnych

Pikniki rodzinne to specyficzny rodzaj imprez. Jest to połączenie elementów integrujących z zabawą taneczną, konkursami dla dzieci i dorosłych oraz rewelacyjnym cateringiem. Potrafimy te wszystkie niteczki połączyć w jedną, zwartą całość produkując piknik Państwa marzeń.
Od 1998 roku zrealizowaliśmy ponad 500 pikników rodzinnych na których oprócz techniki estradowej niezbędnej do realizacji programów artystycznych zawsze, jako dodatkowe atrakcje, a w niektórych przypadkach przejmujące cały ciężar imprezy, realizowaliśmy nasze autorskie produkcje takie jak Fabryka Niespodzianek, Wioska Sportu, Magiczna Wyspa, Miasteczko Szkoły Klaunów, Wyspa Piratów i wiele innych.

Diabeł tkwi w szczegółach – to nasza dewiza, dlatego nasze pikniki rodzinne dopieszczone są w każdym calu. Do absolutnego minimum sprowadzamy jakąkolwiek przypadkowość, co nie oznacza pewnej dozy improwizacji, ale zawsze wszystko jest pod kontrolą, a planując piknik czy jakikolwiek event, opracowujemy scenariusze alternatywne, które są wykorzystywane w sytuacjach nadzwyczajnych z jakimi od czasu do czasu spotykamy się na imprezach plenerowych. Głównie chodzi tu o pogodę, która bywa kapryśna, a my musimy przewidzieć najgorszy wariant, jaki jest możliwy i być na niego przygotowanym. Dlatego wszystkie nasze propozycje piknikowe zawsze są pod zadaszeniem. Posiadamy kilkadziesiąt namiotów szybko rozkładalnych, które nie tylko chronią przed deszczem czy słońcem, ale też pełnią rolę dekoracyjną dzięki graficznemu dopasowaniu do charakteru imprezy. Posiadamy kilkanaście wariantów kolorystycznych. Inne namioty ma Magiczna Wyspa, a zupełnie inne na Wioska Sportu itd. Dzięki wieloletniej współpracy posiadamy zespół wyjątkowych artystów, którzy sprawdzają się nie tylko na piknikach, ale i na prestiżowych spotkaniach czy uroczystych galach.
Atrakcje artystyczne w postaci naszych autorskich produktów, programy sceniczne realizowane z dużym rozmachem, czy też skromniejsze przedsięwzięcia to ważne elementy każdego pikniku, rodzinnego ale i tak kluczem do sukcesu jest catering. I tu nie ma miejsca na daleko idący kompromis, ponieważ bez względu na to, czy na scenie wystąpi topowy artysta, wieczór zakończy pokaz sztucznych ogni, a dzieci wraz z opiekunami świetnie się bawiły, to i tak całość imprezy postrzegana będzie przez pryzmat cateringu.
Ładnie, szybko, smacznie to nasza dewiza cateringowa. Musi być równowaga między estetyką stanowisk, rewelacyjnym smakiem serwowanych potraw, a czasem oczekiwania na tzw. wydawkę i my ją gwarantujemy.
Reasumując, jeśli Państwo zdecydujecie się na powierzenie nam kompleksowej realizacji pikniku rodzinnego to możecie liczyć na ciekawy program artystyczny, bogatą ofertę atrakcji dodatkowych oraz smaczny catering.

powrót

Wejście do strefy VIP

Chcesz uzyskać dostęp do strefy VIP?

Wypełnij formularz poniżej.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.