Co u nas słychać

Pikniki firmowe,

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. To znakomity czas, by pomyśleć o organizacji pikniku firmowego – jednej z najbardziej wyczekiwanych przez pracowników imprez. Na pikniki firmowe decydują się małe, średnie, a także duże przedsiębiorstwa, w tym korporacje. Dołącz do ich grona z Agencją Promocji AVM!


Co jest potrzebne, by zorganizować piknik firmowy?
Organizacja pikniku firmowego to skomplikowane przedsięwzięcie. Aby zorganizować taką imprezę, trzeba zadbać o szereg spraw, w tym o: wybór odpowiedniego miejsca, wybór właściwego programu imprezy, logistkę (tu: dostęp do prądu, nagłośnienie, oświetlenie, sanitaria, wynajem namiotów, scen, podestów, barierek, stołów, zabezpieczenie medyczne, oznaczenie dróg itp.), ubezpieczenie, catering, estetykę i intuicyjne rozmieszczenie atrakcji, transport uczestników i wiele innych. Niekiedy przy organizacji pikniku firmowego trzeba spełnić wiele warunków formalnych, które wyznacza ustawa o imprezach masowych. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, aby każdy, nawet najmniejszy szczegół takiego wydarzenia został idealnie dopracowany, skontaktuj się z Agencją Promocji AVM.


Rodzaje pikników firmowych
Istnieje wiele rodzajów pikników firmowych. Mogą to być na przykład pikniki tematyczne, które mają swój motyw przewodni. Może on zostać zaproponowany przez firmę-Klienta lub też Klient może zdać się na inwencję Agencji AVM i wybrać motyw przewodni spośród naszych propozycji. Pikniki firmowe różnią się ze względu na wielkość i branżę, w jakiej działa przedsiębiorstwo, które zamawia organizację takiej imprezy, ale także ze względu na okazję. Pikniki firmowe organizowane są na przykład, gdy chcemy zainaugurować ważne wydarzenie w firmie (otwarcie kolejnej filii, zmianę siedziby itd.). Piknik firmowy może też z powodzeniem mieć charakter sportowy (wówczas główną atrakcją będą zawody i konkursy sportowe). To oczywiście tylko propozycje, ponieważ piknik tego typu może być po prostu imprezą o charakterze kulturalnym. Wszystko to zależy od wizji Klienta. Niezależnie jednak od rodzaju pikniku, zawsze jest to znakomita okazja do integracji środowiska pracowników i ich rodzin.


Jeżeli macie Państwo pytania, oczekiwania lub własne firmowe pomysły, które chcielibyście zrealizować z pomocą naszych doświadczonych specjalistów, zapraszamy do kontaktu z Agencją Promocji AVM!
 

Wejście do strefy VIP

Chcesz uzyskać dostęp do strefy VIP?

Wypełnij formularz poniżej.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.