O nas

O nas

Agencja eventowa

Rok założenia 1998r. Jesteśmy agencją eventową, która oferuje  profesjonalną organizację widowisk artystycznych akcji promocyjnych, imprez firmowych, kulturalnych, oświatowych. To, co nas wyróżnia to własne programy integracyjno – rozrywkowo – edukacyjne doskonale sprawdzające się na wszelkiego typu piknikach firmowych oraz imprezach masowych o charakterze rodzinnym.
Diabeł tkwi w szczegółach – dobrze o tym wiemy, dlatego przez lata praktyki wypracowaliśmy schemat działania, który pozwala nam osiągnąć maksymalną precyzję realizacyjną.
Bagaż doświadczeń naszą siłą. Bez względu na miejsce oraz budżet zawsze działamy na najwyższych obrotach oddając do Państwa dyspozycji całą naszą wiedzę, kreatywność i zaangażowanie w podejściu do powierzonych nam zadań.
Nasze specjalizacje to rodzinna rozrywka, imprezy firmowe oraz imprezy okolicznościowe związane z ważnymi wydarzeniami.
Rodzinna rozrywka to przede wszystkim nasze autorskie projekty takie jak m. in. Magiczna Wyspa czy Wioska Sportu. Są to kompleksy tematyczne, zawsze częściowo bądź całkowicie zadaszone posiadające indywidualny charakter cechujący się nie tylko odpowiednią kolorystyką, ale i realizowaną tematyką. Oferujemy różnorodne style tak, aby można było jak najprecyzyjniej dopasować tematykę naszych produkcji do charakteru imprez, które mogą być np. bajkowe, przygodowe, integracyjne, sportowe, ludowe, świąteczne itp. Bez względu na wybór wszystkie nasze produkcje mają wspólny mianownik, którym jest edukacja. Nie tylko bawimy i integrujemy, ale również uczymy.
Imprezy firmowe natomiast, które realizujemy cechują się zawsze niebanalnymi scenariuszami uwzględniającymi cele nadrzędne, jakie chcemy osiągnąć, czyli np. integrację, budowanie zespołów, pobudzanie do kreatywnego myślenia, sprawdzenie odporności psychicznej i fizycznej, budowanie marki, promocję produktu, lub czystą niezmąconą zabawę w celach rekreacyjnych. Odrębną część stanowią imprezy o charakterze sportowej rywalizacji, które również realizujemy. Mogą to być turnieje, wyścigi i inne zawody sportowe realizowane w terenie bądź w halach sportowych. Zimą organizujemy imprezy narciarskie od biegów począwszy a na slalomach skończywszy. Wszystko pod bacznym okiem instruktorów, ratowników medycznych oraz GOPR.
I wreszcie ostatni typ imprez realizowanych przez naszą agencję to imprezy okolicznościowe uświetniające ważne wydarzenia. Uroczyste gale rocznicowe, promocyjne, uroczyste otwarcia różnych obiektów: salonów, firm, centrów handlowych nie mają przed nami tajemnic.

Dysponujemy bogatą gamą artystów. W tym gronie są zarówno orkiestry symfoniczne, śpiewacy operowi, aktorzy, piosenkarze, zespoły muzyczne akrobaci, iluzjoniści, tancerze, kabarety i wiele innych artystów znanych z czołowych stron gazet, na co dzień występujących na scenach całego świata.
Bez techniki ani rusz. Mamy tą przewagę nad innymi agencjami, że posiadamy własny sprzęt estradowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować większość eventów we własnym zakresie.
Siła i profesjonalizm agencji zależy również od tego, z kim współpracuje. W naszym przypadku powstała swoista unia eventowa zrzeszająca profesjonalne firmy, które na przestrzeni lat wielokrotnie udowadniały swoje zaangażowanie, rzetelności, uczciwość i profesjonalizm w realizacji powierzonych im zadań. Dzięki współpracy z takimi firmami możemy pochwalić się nie tylko spektakularnymi dokonaniami z zakresu techniki estradowej, ale i wyjątkowego cateringu, który nie ma sobie równych. Nasz catering to prawdziwa poezja smaku i estetyki, która przejawia się nie tylko w jakości przygotowywanych dań, ale i całej otoczce. Mamy tu na myśli aranżację stanowisk, wygląd obsługi oraz to, co najważniejsze szybkość w wydawaniu posiłków i napojów. Smacznie, szybko, estetycznie to nasza dewiza.
 

Zobacz nasze produkcje:
gale przygoda rekreacja speed car

Wejście do strefy VIP

Chcesz uzyskać dostęp do strefy VIP?

Wypełnij formularz poniżej.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.