Eventy


Organizacja eventów

Eventy to nasza specjalność!
Od 1998 r. organizujemy wydarzenia zaplanowane, pod kątem ściśle określonego celu. Organizujemy eventy kulturalne, rozrywkowe, sportowe, przygodowe, integracyjne i motywacyjne, a także kształtujące wizerunek marki.
Podstawą udanego eventu jest wcześniejsza analiza celu, jaki ma być zrealizowany oraz opracowanie dokładnego scenariusza wydarzenia – porządek i jeszcze raz porządek realizacyjny.
Ponieważ każde wydarzenie stanowi zamkniętą całość, co oznacza, że ma wyraźny początek i koniec oraz pewną sekwencyjność zdarzeń, nie ma tu miejsca na przypadek, choć jak w każdym programie realizowanym na żywo, trzeba być przygotowanym na wystąpienie nieprzewidzianych okoliczności, na które trzeba natychmiast reagować w taki sposób, aby ani na chwilę nie zachwiać całej struktury eventu. Szybkość reakcji zależy w dużej mierze od profesjonalizmu i doświadczenia agencji. My takie doświadczenie posiadamy, ponieważ dysponujemy wyspecjalizowanymi zespołami profesjonalistów gwarantujących prawidłową realizacje eventów, bez względu na występujące zdarzenia losowe czy inne sytuacje, w których konieczna jest improwizacja.
Organizacja eventu to prace projektowe, uzgodnienia z kontrahentem i realizacja, ale zawsze zaczynamy od określenia celu lub celów, które mogą być bardzo różne. Od czystej rozrywki, poprzez edukację, integrację, motywację, przygodę, wizyty studialne do eventów propagujących idee społeczne lub kształtujące wizerunek marki oraz akcje promocyjne itp. Paleta możliwości jest bardzo szeroka i większość tego typu wydarzeń mieliśmy okazję realizować dlatego uważamy, że z czystym sumieniem możemy zarekomendować nasze usługi, jako wiarygodnego i doświadczonego partnera, któremu można powierzyć kompleksową realizację eventów.

powrót

Wejście do strefy VIP

Chcesz uzyskać dostęp do strefy VIP?

Wypełnij formularz poniżej.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.