Co u nas słychać

Czy warto zorganizować wigilię firmową?

Coraz większa ilość przedsiębiorców decyduje się na organizację Wigilii firmowej dla swoich pracowników. Wszak wieczerza wigilijna w Firmie to nie tylko świetna okazja na integrację środowiska czy pogłębienie więzi między pracownikami. Tego typu impreza ma też wpływ na przyszłe wyniki zespołu. Stąd też niewątpliwie warto zorganizować Wigilię dla pracowników. Pytanie tylko: gdzie i w jaki sposób? W tajniki firmowych wigilii wprowadzi Państwa doświadczony organizator imprez – Agencja Promocji AVM.


Czas Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych, najbardziej magicznych okresów w roku, na który wielu z nas czeka z utęsknieniem. Warto więc świętować ten czas również w gronie współpracowników.


Jakie korzyści daje organizacja Wigilii w Firmie?
Wigilia firmowa to doskonała okazja na integrację środowiska. Sprzyja temu niezwykła świąteczna atmosfera. Budowanie koleżeńskich relacji pomiędzy osobami zatrudnionymi i tworzenie pozytywnej atmosfery w firmie ma wpływ na stworzenie silnych zespołów.  To świetny czas na zachęcenie pracowników do czynnego udziału w życiu przedsiębiorstwa. Wigilia firmowa to też idealny moment, aby podsumować osiągnięcia firmy, podziękować swoim pracownikom za pracę i wkład, jaki wnieśli i wnoszą do przedsiębiorstwa. Można wówczas przypomnieć o wspólnych celach. Całość ma wpływ na motywację zatrudnionych, co przedkłada się na rozwój firmy i jej wyniki. 


Gdzie zorganizować przyjęcie wigilijne?
Imprezy w biurze organizowane przez profesjonalistów są bardziej rodzinne i mniej formalne. Często organizuje się je w godzinach pracy lub tuż po niej, dzięki czemu pracownik nie ma wrażenia straty prywatnego czasu, a w zamian dostaje znakomitą rozrywkę. Wigilie firmowe, które odbywają się w wynajętych salach, hotelach itp., mają bardziej oficjalny, choć uroczysty charakter.


Co zrobić, aby wigilia dla pracowników była udana?
Pamiętajmy, że niestarannie przygotowane spotkanie wigilijne może mieć skutek zgoła odwroty. Znudzeni i zniechęceni pracownicy będą mieć poczucie, że stracili czas w tym tak ważnym dla każdego z nas okresie świątecznych przygotowań. Dlatego tak istotne jest, aby tę szczególną imprezę pracowniczą przygotowali specjaliści.


Wigilia firmowa z AVM, czyli efekt gwarantowany!
Agencja Promocji AVM od lat zajmuje się organizacją różnego typu imprez, w tym także spotkań przedświątecznych w firmach. Doskonale wiemy, czego od takiego wydarzenia oczekują biorący w nim udział pracownicy. Właśnie dlatego na wigilii pracowniczej z AVM  nie ma miejsca na nudę! Kompleksowa organizacja niezwykłych Wigilii to nasza specjalność. Agencja Promocji AVM wie jak ważny jest znakomity catering, który stanowi połowę sukcesu. Nasi wykwalifikowani kucharze i kelnerzy zadbają o to, aby uczestnicy imprezy byli płynnie, szybko i profesjonalnie obsługiwani. Catering to oczywiście nie wszystko! Wigilia z AVM to odpowiednio dobrane atrakcje z naszej oferty, które są gwarancją niezapomnianych chwil spędzonych w gronie współpracowników. Kameralny recital, spektakl, w którym świetnie odnajdują się losowo wybrani pracownicy, „niespodziewanie” poproszeni o pomoc, pokaz malowania piaskiem i wiele, wiele więcej! Ponadto na każdego pracownika czekać będzie upominek – świąteczna bożonarodzeniowa paczka, którą wręczy sam św. Mikołaj! Tak, tej postaci nie może zabraknąć na Waszej imprezie! Agencja AVM zadba też o magiczny wystrój i dekoracje. Z nami każdy, nawet najdrobniejszy szczegół wydarzenia, jest perfekcyjnie dopracowany.

Wejście do strefy VIP

Chcesz uzyskać dostęp do strefy VIP?

Wypełnij formularz poniżej.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.