Co u nas słychać

Atrakcyjna impreza dla hotelowych gości,

Jak powszechnie wiadomo, wszelkie wyjazdy firmowe, czy to konferencyjne czy też szkoleniowe, stanowią połączenie pracy i integracji. Najczęściej jednak, po wypełnieniu zawodowych obowiązków, czas przeznaczony na relaks nie jest specjalnie organizowany. Dlatego też Agencja Promocji AVM proponuje Państwu alternatywę – profesjonalnie zorganizowaną wieczorną zabawę.


Podczas kilkudniowego czy weekendowego wyjazdu służbowego pracownicy firmy mają do dyspozycji kilka wolnych wieczorów. W trakcie ich trwania najpopularniejszą formą rozrywki jest typowa impreza zakrapiana alkoholem. Właśnie dlatego, aby urozmaicić pobyt w hotelu czy centrum szkoleniowym, warto zorganizować gościom pod wieczór atrakcyjną zabawę. Agencja Promocji AVM proponuje niezwykłą alternatywę, która wyróżni ofertę hotelu lub centrum konferencyjnego, które zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług. Gwarantujemy, że z naszą pomocą goście nie tylko nie będą się nudzić, ale i spędzą niezapomniane chwile. Dzięki temu oferta Państwa hotelu stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna!


Niezapomniane wieczorne atrakcje
Agencja Promocji AVM to zespół doświadczonych specjalistów, którzy działają na rynku od wielu lat. Stąd też mamy duże doświadczenie przy organizacji tego typu wieczornych zabaw. Proponowane przez nas widowiska, takie jak malowanie piaskiem, malowanie światłem, malowanie cieniem oraz malowanie wodą, cieszą się zawsze olbrzymim uznaniem oraz podziwem w oczach zebranych gości. To oczywiście nie wszystko, bo AVM dba też o aktywizację uczestników zabawy, organizując wieczory tematyczne i rozmaite gry oraz zabawy, na przykład: rollercoaster symulator, Speed Ball, eventowe gry komputerowe i wiele innych. Jest to więc znakomity sposób na urozmaicenie wyjazdu szkoleniowego, konferencyjnego czy integracyjnego w każdym hotelu i centrum konferencyjnym. Nasi Klienci indywidualnie wybierają atrakcje na dany wieczór.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą Agencji Promocji AVM. Naprawdę warto!

Wejście do strefy VIP

Chcesz uzyskać dostęp do strefy VIP?

Wypełnij formularz poniżej.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.