Atrakcje dla dzieci


W naszej ofercie dużą uwagę poświęcamy atrakcjom dla dzieci. Posiadamy kilkadziesiąt autorskich programów służących rodzinnej a przez to i dziecięcej rozrywce. Stawiamy nie tylko na zabawę, ale i na integrację oraz edukację dla tego większość naszych pozycji nie tylko bawi, ale i uczy. Oczywiście wśród propozycji nie mogło zabraknąć malowania twarzy, różnych zabaw plastycznych oraz sporej ilości zabaw ruchowych z elementami sportowej rywalizacji. Każda z propozycji jest niezależnie działającym stanowiskiem, które można wykorzystywać indywidualnie, lub łączyć w grupy tematyczne. O ile jest to tylko możliwe nasze atrakcje dla dzieci staramy się ustawiać pod kolorowymi namiotami (do dyspozycji kilka wzorów kolorystycznych). W ten sposób zabezpieczamy atrakcje dla dzieci przed nadmierną dawką słońca lub opadami atmosferycznymi. Tak na marginesie, większość naszych atrakcji dla dzieci może działać również zimą. Wtedy w każdym namiocie instalujemy grzejniki, dzięki który jest ciepło mimo mrozów panujących na zewnątrz.
Można śmiało powiedzieć, że atrakcje dla dzieci to jedna z naszych specjalności i dzięki nim udowadniamy, że imprezy, na których nie dominują urządzenia pneumatyczne typu dmuchane zjeżdżalnie czy dmuchane zamki do skakania mogą być równie atrakcyjne. Poza tym jak już wcześniej wspomnieliśmy przy naszych atrakcjach dla dzieci bawią się również dorośli.
Atrakcje dla dzieci znajdujące się w naszej ofercie to również nasze autorskie projekty takie jak dinostrefa, ludowe rękodzieło, zapachowe dekoracje i wiele innych. Posiadamy też standardowe stanowiska od malowania twarzy począwszy przez kółeczkowe orgiami i malarski salon plastyczny po balonowe zoo, czyli skręcanie z balonów do modelowania różnych zwierzą.
Dmuchamy na zimne!
Bazujemy przede wszystkim na własnym sprzęcie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedni stan techniczny proponowanych urządzeń. Zawsze dbamy o to, aby spełnione były wszystkie procedury związane ze stanem technicznym urządzeń i całej infrastruktury koniecznej do bezpiecznej realizacji eventów.

powrót

Wejście do strefy VIP

Chcesz uzyskać dostęp do strefy VIP?

Wypełnij formularz poniżej.
Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.